Talent Academy

Lietuviškas anime mokyklos role play rpg forumas
 
rodiklisCalendarDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kiemas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Axel
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 11

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Kendoistas
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kv. 02 08, 2018 1:00 am

Axel netikėtai prunkštelėjo, kai obuilys nusileido tiesiai Akirai ant galvos, net norėdamas taip nepakartotum. Pakėlė obuilį ir nusivalė į kelnes. Atsikando. Begalo sultingas!
-oww, slmuilku, tulesi mulms kadanols paglot! - šnekėjo pilna burna. Bokkeną įsidėjo atgal į krepšį, kol Haruka ko nors rimčiau nesužeidė.
Atgal į viršų Go down
Akira
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 10

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Muay Thai kovotoja
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Tr. 02 21, 2018 9:33 pm

Ramybė truko labai trumpai. Iš išgąsčio Akira krūptelėjo, kai pajuto kažką sunkesnio ant galvos. Ne iškart pamatė, jog tai obuolys, todėl neramiai dar apsidairė, ieškodama priežasties netikėtame užpuolime. Haruka atrodė sunerimus, kuomet Axelis tik nusijuokė. Ar čia Haruka netyčia užsimojo jai per galvą? Kiek supykusi Akira nudelbė juos abu nemaloniu žvilgsniu, kaip tik užmatydama obuolį, kurį nuo žemės pakėlė vaikinas. Mergina tik atsiduso ir nusprendė per daug nekreipti į tai dėmesio. Visko pasitaiko, juolab kad Harukos dėmesys jau buvo nukreiptas į kitą pašnekovą. Tačiau šiokios tokios kompensacijos Akira nusipelnė.
Ji visai nesislėpdama priėjo arčiau Axelio ir akiplėšiškai išlupo obuolį iš rankų. Taip, jis jau buvo prakąstas, bet tik dar skaniau dėl to atrodė. Visgi jis nukrito ant Akiros galvos, tad ir turėtų jai priklausyti. Šyptelėjusi vaikinui pati jo atsikando ir net nušvito. Pasirodo verta čia medžius kratyti, jei tokie obuoliai nuo jų krenta. Patenkinta mergina žiaumojo vaisių, daugiau nebekreipdama į anuos du dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Haruka
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 14

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Smuikininkė
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Tr. 02 21, 2018 10:17 pm

Harukos linksmas žvilgsnis buvo nukreiptas į pilna burna prakalbusį Axel. Šviesiaplaukė per daug nesureikšmino vaikino manierų. Tiesą sakant, jų net nepastebėjo. Ji buvo per daug laiminga, kad pagaliau turėjo su kuo leisti laiką. Rankoje supavo melodiką instrumento dėkle.
-Būtinai! Jeigu nori, galėsiu pagroti kai nueisim į bendrabutį. Smuiką palikau savo kambaryje.
Visa švytėdama iš laimės nuo vaikino susidomėjimo jos muzika, Haruka vos laikėsi savam kailyje. Net stryktelėjo aukštyn. Staiga Akira priminė apie savo egzistenciją nugriebdama obuolį Axel iš rankos. Smalsios šviesiaplaukės akys nusekė draugės veiksmus. Veide iš kart atsirado dar platesnė šypsena kai pajutusi vaisiaus skonį tamsiaplaukė nutaisė apsipatenkinusią miną. Ji prajuokino Haruką. Grupelė lėtai judėdama pagaliau pasiekė bendrabučio pastatą.
-O! Mes jau čia!
Pergalingai pranešė blondinė mokiniams pasiekus kelionės tikslą.
Atgal į viršų Go down
Axel
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 11

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Kendoistas
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Pir. 02 26, 2018 11:41 pm

Axel noriai atidavė obuolį akiplėšai, tikėdamasis, kad ši paragaus ir atiduos, ta kaip graužia jo obuolį taip graužia. Vaikinas pasijautė šiektiek nuskriaustas, blemba skanus obuolys gi buvo. Aišku to perdaug nesureikšmono, tik šiektiek paerzindamas, labiau juoko forma, pavadino Akira - Bully...
Tuo tarpu Haruka mielai sutoko atlikti spec pasirodymą.
-Deal! Menuose aš nelabai, bet gerą muziką tikrai mėgstu.
Patenkintas sunėrė pirštus sau už pakaušio. Galiausiai pasiekus bendrabutį, Axel nestabdė ir ėjo tiesiai vidun. Ant vaikino delno buvo užrašytas jo kambario numeris, kad nepamirštų, bet kol nusigavo iki čia, skaičius gerokai išskydo.
-33? hmm gal 38? o čia iš vis yra 88 kambarys?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Talent Academy :: Akademijos vietovės :: Bendrabutis-
Pereiti į: