Talent Academy

Lietuviškas anime mokyklos role play rpg forumas
 
rodiklisCalendarDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Valgykla

Go down 
AutoriusPranešimas
Headmaster
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 45

RašytiTemos pavadinimas: Valgykla   Št. 01 27, 2018 11:49 pmJudriausia ir triukšmingiausia vieta bendrabutyje. Masės mokinių okupuoja visus
įmanomus stalus pietų metu. Maisto pasirinkimas akademijos valgykloje yra stulbinantis.
Kiekvieną dieną mokiniai gali rinktis iš plataus prabangių patiekalų meniu.
Atgal į viršų Go down
Riu
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 18

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Gitaristas
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Antr. 09 11, 2018 3:55 pm

Vaikinas grodamas perėjo per kiemą, į nieką nekreipdamas dėmesio. Draugų vis tiek neturėjo, tai nebus tokio atvėjo, jog nepastebės kažko svarbaus. Grodamas "faded" melodiją, lingavo galvą ir patraukė link valgyklos. Nors vaikino muzikos įrankis buvo gan klasikinis, jis vis tiek mėgdavo groti savo mėgstamas dainas ar melodijas iš žaidimų ir panašiai. Muzikoje, ir visoje kitoje veikloje, savo talentų pritaikymas dalykams, kurie tau patinka- motyvuoja. Namie grodamas kas jam patinka, vaikinas išliko motyvuotas nesustoti groti, net jei muzikos mokykloje grojo tai, kas jam tiek nekrito ant širdies. Savęs motyvacija tikriausiai ir buvo priežastis, kodėl Riu šiuo metu buvo šioje mokykloje. Vaikinas atsidūrė valgykloje. Vidudienis, tad iš lauko pro plačius valgyklos langus švietė saulė, patalpa buvo pusiau apšviestą, tačiau ten, kur saulė nepateko, buvo tamsiau, dėl didelio kontrasto. Dėl to, vaikinui lengviau sekėsi matyti sėdinčius žmones arčiau langų, tad juos pirmiausia ir apžvelgė. "Wow, this place has so many students, žinant šios mokyklos kriterijus, gan įspūdinga, kad tiek daug talentingų žmonių šioje šalyje". Matė kelis užsieniečius. Visi linksmai bendravo, tad vaikinas nenorėjo jiems trukdyti, dėl to užsidėjo gitarą ant nugaros. Apžvelgė visas valgykloje buvusias merginas, kurias galėjo matyti. "Šioje mokykloje yra daug cute girls, I like this place already". Visas vaizdas paliko Riu su plačia, nuoširdžia šypsena. Vaikinas šypsodamasis nuėjo link kasininkės, užsisakė ramen, ir pasiėmęs savo maistą nuėjo į vieną iš laisvų stalų. Prisėdęs pažvelgė po stalu "I wonder, ar nerasiu dar vienos dėžutės, gi jos paslėptos visokiose random places".
Atgal į viršų Go down
Headmaster
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 45

RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Antr. 09 11, 2018 8:16 pm

Valgykla, kaip ir visos kitos Talentų Akademijai priklausiusios vietos, buvo itin švari nepaisant didelio lankytojų skaičiaus. Čia Riu matė daug bendraamžių. Įvairaus dalyvių skaičiaus grupelės dalinosi stalais ir šnekučiavosi jiems įprastomis temomis. Praeidamas vaikinas galėjo suprasti, kad nemaža mokinių dalis buvo pirmamečiai kaip ir jis pats, mat buvo galima išgirsti susipažinimo žodžius. Nemažai matėsi ir atsiskyrėlių, kurie išsibarstę dažniausiai užėmė kampinius stalus ir nelabai kreipė dėmesio į aplinkos triukšmą. Kažkur buvo galima užmatyti ir įdomesnį vaizdelį. Mergina viena sėdėjo prie ilgo stalo su maisto porcija priešais. Tačiau jos akys buvo įsmeigtos į didesnes grupeles mokinių. Iš šono galėjo atrodyti, jog ji norėjo prie jų prisijungti, bet neturėjo pakankamai drąsos.
Platus meniu pasirinkimas turėjo stebinti kiekvieną naujoką. Tokių prabangių patiekalų tikėtumeisi iš restorano. Net ramen buvo karališkas. Atrodė kaip meno kūrinys, ingridientų nepagailėta, tačiau kartu ir subalansuota idealiai porcijai, nuo kurios nespėsi persivalgyti.
Įsitaisęs prie norimo stalo ir jį apžiūrinėjęs Riu nieko nesurado.

[Kai ieškai tokioje vietoje kaip stalas ar lentyna, turi tiksliai aprašyti, kuris tai stalas arba lentyna paveiksliuke. Kaip pirmam kartui, pasakysiu, kad po visais valgyklos stalais nieko nėra.]
Atgal į viršų Go down
Riu
1st year student
avatar

Pranešimų skaičius : 18

Character sheet
Sveikas protas:
10/10  (10/10)
Talentas: Gitaristas
Atributai:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Tr. 09 12, 2018 9:57 am

Vaikinas išlindęs iš po stalo, pasižiūrėjo į savo ramen. "Wow, tokių net ramen restoranuose negausi... o kaip kvepia.... mmmm" jau norėjo kibti į maistą, tačiau akys užkliuvo už vienišos merginos, kuri stebėjo didesnę grupelę. Vaikinas pasiėmė savo maistą ir nuėjo prie jos ilgo stalo.
- Labas! Galiu prisėsti?- su šypsena vaikinas pažvelgė merginai į akis.
- Bėje mano vardas Riu, aš šiuo metu esu pirmakursis, malonu susipažinti- Riu spinduliavo pozityvia energija.
Atgal į viršų Go down
Headmaster
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 45

RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Tr. 09 12, 2018 4:35 pm

Tai buvo žema, smulki mergina, trumpų rožinių plaukų ir tos pačios spalvos akių. Ji vilkėjo uniformą, o priešais save ant stalo turėjo lėkštę kupiną salotų su nemažu lašišos gabalu ant viršaus. Žinoma, viskas buvo pagardinta ypač skaniais padažais ir prieskoniais. Vien iš kvapo galėjai nuspėti, jog patiekalas bus įspūdingai gardus. Šalia lėkštės garavo žalia arbata.

Vos Riu priėjo prie minėtos merginos stalo, ši iš karto nusuko žvilgsnį į jį. Iš pradžių tikėjosi, jog jis tiesiog ėjo pro šalį, tačiau ružavaplaukės nuostabai, nepažįstamasis prisėdo ir prisistatęs net pradėjo ją kalbinti. Ji net nespėjo suteikti jam leidimo prisijungti. Mergina kelias minutes patylėjo spoksodama tai į rudaplaukį, tai į savo maistą, tai besidairydama po valgyklą. Ji matė, jog aplinkui buvo daugiau tuščių stalų, bet Riu vis tiek pasirinko prisėsti prie jos.
-Suzan.
Ganėtinai tyliai sumurmėjo savo vardą vaikinui ir nedrąsiai kilstelėjo žvilgsnį į jį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   

Atgal į viršų Go down
 
Valgykla
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Talent Academy :: Akademijos vietovės :: Bendrabutis-
Pereiti į: